השקט שלפני השערה הלבנה...


מה אתם רואים כאשר אתם מביטים בבוקר במראה? אם אתם אוהבים טיפוח ורוצים להיראות מטופחים, גם אתם יכולים! אם יש לכם שיער לבן, היום אנו רוצים לספר לכם על הדבר החם בטיפוח השיער. טיפוח שיער לבן בצורה איכותית, יפה ונעימה, מבלי לנסות להסתיר את מי שאתם ולא פחות חשוב – מבלי ליצור נזק לשיער או גירוי לעור הקרקפת. למראה טבעי אך מטופח, לשעות היום או הערב, מתי שרק תרצו.

להרגיש בנוח עם פתרונות מעולים מבית חברת NaCreo

על מדפי החנויות ובאינטרנט אפשר לראות הרבה מאוד צבעים לשיער, בכל הגוונים שבעולם. אבל צבעי השיער השגרתיים, שצריכים "להידבק" אל השיער לאורך זמן, לא רק מסתירים את הלבן שבשיער. החומרים הללו אינם טבעיים והרבה מאוד פעמים הם לא עושים טוב לאורך זמן. בתחילה עלולים להופיע גירויים בקרקפת. לפעמים השיערות הופכות לצרובות, דקות יותר ובעלות בראה בלתי בריא. אם אתם אוהבים מראה שיער מטופח אבל גם מוקירים את בריאות השיערות שלכם, יש פתרון. NaCreo זה מותג איטלקי, שמציע חלופה טובה ובריאה לטיפוח השיער - בצורה מרהיבה. בלי להסתיר את הצבע הטבעי אבל ביצירת מראה מטופח להפליא!

איך יוצרים את המראה המטופח של NaCreo

טיפוח שיער לבן יכול בהחלט להתקבל למשל על ידי תספורת יפה או תסרוקת מרשימה. אבל ל- NaCreo פתרון נוסף שמשלים את הטיפוח הדרוש לכם. מוצרים טבעיים, כדוגמת ג'ל, שמיוצרים במיוחד לבעלי שיער לבן. את הג'ל מרוחים בעדינות על השעיר ומקנים לו אפקט מרהיב במיוחד. זהו לא צבע! לא מדובר על חומרים כימיים שגורמים לגירוי או מזיקים לשיער!

מה שמקבלים זהו מראה שיער מרשים יותר, בזכות חומרים צמחיים, ללא אמוניה וללא חומרים חריפים אחרים שעלולים לחרוך את סיבי השיער. מחירי המוצרים סבירים ביותר והתוצאות נהדרות. מראה שיער מטופח ויפה! לגברים ולנשים – מגיע לכם לקבל את עצמכם כפי שאתם, לחיות נכון, לצאת מהבית מטופחים ונאים מבלי לסבול מהשלכות לא נעימות לאורך זמן. אוהבים טיפוח? נסו את המוצרים הייעודיים של המותג האיטלקי ותרגישו בהבדל.

 

טיפוח שיער לבן